MENÜ

Sizden Gelenler

Metin Akyıldız Tüm Yorumlar

Öncelikle Bizim Londra'ya cok teşekkür ediyorum.

Tesadüfen eşimle beraber hayalini kurduğumuz Londra gezimiz için bir tur şirketi ararken Bizim Londra sayfasında bulduk kendimizi.

 

 

Çocukla beraber planladığımız bu tatilde bizi en fazla cezbeden nokta kişiye özel tur hizmetinin olmasıydı.

Karar vermemizde yorumların etkisi de fazla oldu tabiki. Eşimin Bizimlondra ile yaptığı telefon görüşmelerinde aklımıza takılan her soruya anında cevap alması ve seyahatimiz ile ilgili her konuda yardımcı olunması bize oldukça güven verdi.

 

  

 

Çocukla gelecek ailelerin Bizim Londra'yi gönül rahatlığıyla tercih edebileceklerini belirtmek istiyorum. Çocukla ilgili yaşanabilecek her türlü duruma karşı oldukça sabırlı, anlayışlı, yardımsever ve güler yüzlü olan ve ayrıca her anımızın fotoğrafını bıkmadan çeken, kısıtlı zamanımıza rağmen bilgisi ve ilgisiyle Londra’nın bilinen bilinmeyen tüm güzelliklerini gezdiren, içten samimiyetiyle dönüş yolunda bizi hüzünlendiren Mustafa Bey siz tek başınıza bir ordu gibisiniz ve size özellikle çok teşekkür etmek istiyorum.

 

 

Ben ve eşim Bizim Londra'nin hizmetlerinden oldukça memnun kaldik. İyi ki sizinle tanışmışız!

Bir sonraki Londra Seyahatimizi şimdiden planlamaya başladık bile. Türkiye’ye ve özellikle Diyarbakır’a geldiginizde ziyaret edebileceğiniz dostlariniz var.

Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Sevgilerimizle..

Merve-Metin ve Mustafa Eymen AKYILDIZ

26.08.2018

WhatsApp'tan Yaz