MENÜ

Sizden Gelenler

Deniz Güney Tüm Yorumlar

Oncelikle Bizimlondra'ya cok teşekkür ediyorum. Birlikte geçirdiğimiz 8 gün için, cocuklarımızla kurduğunuz abi, kardeş ilişkisi için .❤️

 

  

 

Gittiğimiz heryerin hem tarihini hem rotasını hem de eşsiz keyfini sabır ve anlayışla layığıyla yaşattığınız için, her anımızı sabırla resmettiğiniz için çok çok teşekkür ederiz.

 

    

 

Daha önce sık sık tur şirketleri ile seyahatlerimiz oldu. Haliyle hep toplu geziler yapıldığı için hep programa uygun kısıtlı sürelerle merakımızı gidermek durumunda kalıyorduk .Bu kısıtlı zamanlarda gittiğimiz ülkelerde tarihini mi yaşayalım ,alışveriş mi yapalım ,gezelim mi ,görelim mi ,öğrenelim mi ,dönünce ah keşke şunu da yapsaydık keşke şurda bir kahve içşeydik çok yorulduk diye hayıflanırdık. Birçok ülkeyi de kendi başımıza gezdiğimiz olurdu keyfimize göre tanıyalım diye ama O zaman da yaşanmışlıklarda eksik kalırdık .

 

    

 

İşte tüm bu şikayetlerimiz esnasında londra gezimizi planladık. iki çocuğumuz ile uzun uzun Londra'yı iyice gezelim, merak ettiğimiz heryerde bir an yakalayalım tur şirketlerine bagli olmadan diye dusunmeye basladik. Ama nasıl nerden başlamak lazım, ulaşımı nasıl halletmeli, metronun karmaşısı otobüs çekingenliği ile tam gözümüz korkmuşken internete bakmaya karar verdik. Internet'te arama yaparken Bizimlondra'nın sayfasına ulaştım.

 

  

 

Tamamen tesadüf nerden başlamalı diye fikir almak istediğim bir sayfadan Bizimlondra ile yollarımız kesişti . Kesişti ama bir internet sayfasından ibaretti. Tabii ki kafamızda bin tane soru işareti. Alışmışız tabii ki... Bildiğimiz bir firma değil, tanıdığımız şahıs yok! Ne yapalım diye de düşünmedik değil ilk basta. Sonra Bizimlondra ile telefon trafiğimiz başladı. Yazışmalar görüşmeler sonrasında güvenimiz kesinleşti takii otelde karşılaşınca içime doğan huzuru size anlatamam.

 

  

 

Sizi tanıdığımıza çoookkk sevindik .Tur şirketleri ile olan ilişkimiz sanırım sizden sonra tamamen bitti. Gezimizde bize aslında en güzel , kendi kendimize de hiç bilmediğimiz bir ülkede bir yerden bir yere korkmadan yada çekinmeden gidebileceğimizin güvenini de vermiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Sanırım gezmediğimiz ,görmediğimiz ,keşke şuraya da gitseydik dediğimiz bir yer kalmadı .En çok da aklim hem oxford hem de cambridge de kaldı biliyorsunuz. 

 

 

Müthiş resimler ile tatilimizi ölümsüzleştirdiniz, çocuklarımız ile keyifli bir ilişkiniz oldu günlerce sizi andık ve İnan'ın özledik de... Yollarımızın kesişmesine ve tanıştığımıza çok sevindik inşallah tekrarları nasip olsun ❤️

 

    

 

Bizim gibi Londra'ya ailece seyahat eden butun herkese tavsiye ederiz. cok guzel zaman gecireceginizden ve inanilmaz anilarla doneceginizden eminiz.

 

Hersey icin cok ama cooookkkk tesekkur ederiz. 

 

istanbul'dan butun calisanlariniza cok selamlar...

 

Guney ailesi

(Haziran 2017)

 

WhatsApp'tan Yaz