MENÜ
 • Tarihi Ingiliz koyleri (Cotswold Bolgesi)

  Tarihi Ingiliz koyleri (Cotswold Bolgesi)
  Cotswold, İngiltere’nin orta kısmında yer alan bir tarihi köyler bölgesidir. Masalimsi sokaklar, yuzlerce yıllık taş evler, yaşlı ve sevimli köy ahalisi, şirin ve çiçekli pencereler, küçük ırmaklar, o ırmaklara kurulmuş taş köprüler hepsi gerçeklik hissini kaybettiren masal sahnesi gibi yerlerdir.
  £375
  £385
  £395
  İncele
 • Stonehenge ve Cotswolds turu (10 saat)

  Stonehenge ve Cotswolds turu (10 saat)
  Dunya mirasi 5500 yasindaki Stonehenge'in kimler tarafindan yapildigini mi merak ediyorsunuz! bir sir verelim: Atalarimiz yani Turk ciftciler. Gelin ve siz de bu sirlar dolu yapiyi gozlerinizle gorun! Ayrica cotswolds bolgesinin en guzel koylerinden Lacock ve Castle combe'yi ziyaret edin ve posterlik resimler cekin.
  £375
  £385
  £395
  İncele
 • Stratford Upon Avon Turu (10 saat)

  Stratford Upon Avon Turu (10 saat)
  İngiliz edebiyatının en unlu yazarı William Shakespeare'in memleketi olan Stratford Upon Avon küçük bir ortaçağ kasabasıdır. İngiltere'ye gelen turistlerin en çok görmek istedikleri ve ziyaret ettikleri yerlerden biridir.
  £375
  £385
  £395
  İncele
 • Oxford ve Cotswolds Turu (11 saat)

  Oxford ve Cotswolds Turu (11 saat)
  Dünyanın en iyi üniversitesi olan Oxford üniversitesinin bulundugu şehri ve Cotswolds bölgesinin en güzel 2 köyünü gezip görmeye ne dersiniz! inanılmaz güzel ve bol selfie çekeceğiniz bir tur olacağına eminiz!
  £399
  £409
  £419
  İncele
 • Oxford turu (9 saat)

  Oxford turu (9 saat)
  İngiltere'nin en güzel şehirlerinden bir tanesi kesinlikle Oxford'tur. Dünyanın en unlu birkaç üniversitesinden birisi olan Oxford üniversitesinde ev sahipliği yapmaktadır. "Alice harikalar diyarında" kitabi burada yazılmıştır.
  £355
  £365
  £375
  İncele
 • Bath, Castle Combe ve Stonehenge turu (11 saat)

  Bath, Castle Combe ve Stonehenge turu (11 saat)
  İngiltere'nin en çok ziyaret edilen yerlerini ayni gün içinde gezip görme şansı bulun; 5500 yıllık stonehenge ile Bath şehrini ve Romalıların yaptığı banyoları görün. Bitmedi! tarihi castle combe köyünde essiz resimler çekip yüzyıllık evleri görün!
  £409
  £419
  £429
  İncele
 • Bicester Village Turu (8 saat)

  Bicester Village Turu (8 saat)
  ŞİMDİ İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ ZAMANI.. UNLU MARKALARLA DOLU OUTLET KOYU: "BICESTER VILLAGE" Ünlü markaların fabrika satış mağazalarının bulunduğu küçük ve narin bir İngiliz köyüdür. Özellikle alışveriş meraklılarının çok talep ettiği ve özellikle gitmek istediği Bicester Village'teki mağazalardan çok ünlü markaların ürünlerini %40 - %50 gibi indirimli fiyatlarla almak mümkündür.
  £309
  £319
  £329
  İncele
 • Cambridge Turu (9 saat)

  Cambridge Turu (9 saat)
  Başlangıç noktası King's parade'dir. Büyük St Mary olarak ta bilinen Cambridge Universite'nin resmi kilisesindeki kuleye çıkıp Cambridge'in muhteşem manzarasını seyretme şansı bulabilirsiniz. Bir tarafınızda üniversite öğrencilerinin diplomalarını aldıkları klasik Senato binası , Gonville ve Caius kolejleri, diğer tarafta ise kalabalık Market Hill görebilirsiniz.
  £355
  £365
  £375
  İncele
 • Londra turu (8 saat)

  Londra turu (8 saat)
  2000 Yıllık tarihi, muhteşem mimarisi ile Londra gelen misafirlerinin gönüllerini kazanmasını bilen ve en güzel şekilde ağırlayarak, hayallerinin tatilini geçirmelerini sağlayan nadir şehirlerden bir tanesidir. Özel aracınız ile yapacağınız bu tur sırasında yaklaşık 8 saatlik sure içerisinde Londra'nın en güzel yerlerini gezip görme imkanı bulurken, anılarınızı ölümsüzleştirecek harika fotoğraflar çekeceğinize eminiz
  £299
  £309
  £319
  İncele
WhatsApp'tan Yaz